Şunun için etiket arşivi: Horasan İş yeri hekimliği Kursu

Horasan İş Güvenliği Kursu & Eğitimi, isg sertifikası, İşyeri Hekimliği, Hemşireliği uzmanlığı, fiyatları, Dsp nedir Nedir ve Nasıl Alınır Ücreti, isg erzurum, Horasan iş güvenliği kursu , Horasan iş sağlığı ve güvenliği sertifikası , Horasan iş güvenliği sertifikası , Horasan isg eğitimi , Horasan iş sağlığı ve güvenliği eğitimi , Horasan iş güvenliği eğitimi , Horasan isg kursu , Horasan is sağlığı ve güvenliği sertifikası , Horasan iş sağlığı güvenliği sertifikası , Horasan isg uzaktan eğitim , Horasan temel isg eğitimi , Horasan işyeri hekimliği kursu , Horasan isg eğitim sertifikası , Horasan iş sağlığı ve güvenliği kursu , Horasan 16 saatlik iş sağlığı ve güvenliği eğitimi online , Horasan c sınıfı is güvenliği kursu fiyatları , Horasan isg eğitim , Horasan iş güvenliği uzmanı sertifikası , Horasan işyeri hemşireliği kursu , Horasan meb onaylı iş sağlığı ve güvenliği sertifikası , Horasan iş yeri hekimliği kursu , Horasan iş güvenliği ve sağlığı sertifikası , Horasan iş güvenliği uzmanlığı eğitimi , Horasan isg kurs ücretleri , Horasan halk eğitim iş sağlığı ve güvenliği kursu , Horasan iş sağlığı güvenliği eğitimi , Horasan iş güvenliği sertifikası ücreti , Horasan iş sağlığı ve güvenliği sertifikası veren kurumlar , Horasan online isg eğitimi , Horasan isg temel eğitim , Horasan isg eğitim belgesi , Horasan isg kurs , Horasan iş sağlığı sertifikası , Horasan iş güvenliği uzmanlığı kursu , Horasan iş güvenliği eğitim sertifikası , Horasan isg kursu fiyatları , Horasan işyeri hekimliği kursu fiyat , Horasan 16 saatlik is sağlığı ve güvenliği eğitimi , Horasan iş güvenliği uzmanı eğitimi , Horasan iş güvenliği eğitimleri , Horasan iş sağlığı ve güvenliği eğitim sertifikası , Horasan isg eğitimi veren kurumlar , Horasan iş güvenliği uzmanlığı sertifikası , Horasan isg online eğitim , Horasan online iş sağlığı ve güvenliği eğitimi , Horasan c sınıfı iş güvenliği uzmanı kurs fiyatları , Horasan uzaktan eğitim isg , Horasan isg uzmanlık kursu , Horasan iş güvenliği uzmanı kursu , Horasan iş sağlığı güvenliği kursu , Horasan isg eğitim kurumları , Horasan iş güvenliği kursu fiyatları , Horasan online isg kursu , Horasan isg uzmanlık eğitimi , Horasan isg uzmanı eğitimi , Horasan isgkurslari , Horasan ısg eğitimi , Horasan isg kursu ücretleri , Horasan meb isg eğitimi , Horasan isg hijyen eğitimi , Horasan işe giriş isg eğitimi , Horasan isgkursları , Horasan iş sağlığı kursu , Horasan isg eğitimi ücretleri , Horasan isg kursları fiyatları , Horasan isg kurs kayıt tarihleri , Horasan isg uzmanı kursu ,

Horasan İş Güvenliği Kursu & Eğitimi

Horasan İş Güvenliği Kursu & Eğitimi, isg sertifikası, İşyeri Hekimliği, Hemşireliği uzmanlığı, fiyatları, Dsp nedir? Nedir ve Nasıl Alınır? Ücreti ?

Horasan İş Güvenliği Kursu & Eğitimi, iş sağlığı ve güvenliği alanında görev almak ve bu alanda kariyer yapmak isteyenlere yönelik eğitimlerin verildiği kurumdur.

Horasan ’ da İSG Kursu olarak; A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikası, işyeri hekimliği sertifikası ve işyeri hemşireliği sertifikası almanızı sağlıyoruz. Bu eğitimlerden sonra ise iş bulmanızdan, kariyerinizde ilerlemenize kadar olan farklı konularda gerekli desteği sizlere veriyoruz.

Horasan İSG Kursu Nedir?

Horasan İSG Kursu, iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin verildiği bir kurumdur. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen kurumumuz, çok uzun zamandır bu alanda faaliyet göstermektedir. Bu zamana kadar binlerce kursiyere eğitim vermiş ve kursiyerlerinin İSG alanında istihdam edilmesini sağlamıştır.

Erzurum Horasan ‘da İş sağlığı ve güvenliği alanında görev yapabilmek için adayların öncelikle istenen şartları sağlaması, sonrasında ise bakanlık tarafından yetkilendirilen bir kurumdan eğitim alması gerekmektedir. İSG eğitimleri, bu noktada bir zorunluluktur. Söz konusu eğitimleri almadan, ÖSYM tarafından yapılan İSG sınavlarına girmek mümkün değildir.

Horasan İSG Kursu olarak hem bu zorunluluğu yerine getirmenizi sağlıyor ve deneyimli eğitmenlerimizle yüksek kalitede İSG eğitimleri veriyoruz. Kaliteli eğitimlerimiz, sınavı tek seferde geçmenize katkı verecektir. Ayrıca mesleğe başlarken iş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli bilgi ve becerilere sahip olmanız konusunda, eğitimlerimiz fark yaratacaktır.

Kurumumuz yüksek kalitedeki eğitimleri, uygun fiyat avantajı ile vermektedir. Bütçe dostu İSG uzmanlığı kursu fırsatına ek olarak hediye eğitimlerimizden de yararlanabilirsiniz. E-devlet onaylı yüksekte çalışma eğiticiliği, yangın eğiticiliği, ilk yardım eğiticiliği gibi farklı eğiticilik sertifikalarını da yine kurumumuzdan alabilirsiniz.

Horasan İş Güvenliği Eğitimi

Horasan iş güvenliği eğitimi, kursiyerlerin alanına ve almak istedikleri sertifikalara göre farklılık gösterir. Vermiş olduğumuz İSG eğitimleri şu şekildedir:

Bu eğitimlerin tamamı iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili eğitimler olup, bakanlığın belirlemiş olduğu standartlara göre verilmektedir. A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi ile işyeri hekimliği eğitimi toplam 220 saattir. Eğitimlerin 180 saati uzaktan eğitim şeklindeyken, 40 saati ise staj şeklindedir. Diğer sağlık personeli (DPS) eğitimi ise 90 saat olup, tamamı uzaktan eğitimdir.

Uzaktan eğitimlerin bir kısmı a-senkron, yani kursiyerlerin online olarak eğitim videoları izlemesi şeklindedir. Diğer kısmı ise senkrondur ve zoom üzerinden canlı olarak yapılmaktadır. Fiziksel olarak bir kursa gelme şartı bulunmamaktadır.

Staj yapılacak iş yeri bulma konusunda kursiyerlerimize gereken desteği veriyor ve bağlantılarımızı kullanarak staj yeri bulmalarını kolaylaştırıyoruz. İSG uzmanlığı ve işyeri hekimliği için staj zorunludur ve yapılmadığında, alınan önceki eğitimler geçersiz sayılmaktadır.

Horasan İSG Eğitimi Kapsamı

Horasan İSG eğitimi kapsamı, alınması hedeflenen sertifikaya göre değişmektedir. Eğitim veren kurumlara yetkiyi bakanlığın vermesi gibi eğitimlerin kapsamı da bakanlık tarafından onaylanmaktadır. Bundan dolayı İSG eğitimleri, mutlaka bakanlığın yetkilendirdiği kurumlardan alınmalıdır.

Yetkilendirilmemiş kurumların vermiş olduğu İSG eğitimi, resmiyette geçerli değildir. Bunlar sadece bilgilendirme eğitimleri olarak kabul edilir. Yetkilendirilmeyen kurumlardan alınan eğitimler, İSG uzmanı olmanızı sağlamaz ve bu eğitimler nedeniyle İSG sınavı için gerekli şartı yerine getirmemiş olursunuz.

Eğitimler oldukça kapsamlıdır. İş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği için 40’tan fazla konu varken, işyeri hemşireliği içinse 30’dan fazla konu bulunmaktadır. Bu konulardan bazıları; temel hukuk, iş güvenliği, iş sağlığı, Türkiye’de ve dünyada İSG, risk etmenleri, toksikoloji şeklindedir.

İSG Kursu Fiyatları Horasan

İSG kursu fiyatları Horasan, farklı unsurlara göre değişir. Hangi İSG sertifikası için eğitim alınacağı, eğitimin süresi, kayıt zamanı, kontenjan yoğunlukları gibi unsurlar bu noktada etkilidir.

Horasan İSG Kursu olarak sizlere fiyatlar konusunda ciddi avantajlar sağlıyoruz. Öncelikle uluslararası standartların üzerinde bir kaliteye sahip olan İSG kursunu uygun fiyat avantajı ile almanıza imkan veriyoruz. Ayrıca ödeme konusunda önemli seçenekler sunuyoruz.

Ödemelerinizi peşin olarak yapabileceğiniz gibi vade farkı olmadan kredi kartı ile 12 taksit şeklinde de yapabilirsiniz. Buna ek olarak erken kayıt indirimlerinden yararlanabilir ve %50’ye varan indirimler kazanabilirsiniz.

Horasan ’da Kimler İSG Eğitimi Alabilir?

İSG eğitimi için adayların sağlaması gereken bazı şartlar vardır. Bu şartlar, İSG sertifika programı türüne göre değişmektedir. Ancak genel olarak şartlar, mezuniyet belgesi şeklindedir. İş güvenliği uzmanlığı eğitimi için adayların şu bölümlerin birinden mezun olması gerekir:

 • Mimarlık fakültesi
 • Mühendislik fakültesi
 • İSG ön lisans programı
 • Fizik, kimya veya biyoloji bölümü (Fen edebiyat fakültesi)

İşyeri hekimliği eğitimi için adayların 6 yıllık tıp fakültesi mezunu olması gerekmektedir Diğer sağlık personeli (işyeri hemşireliği) eğitimi içinse mezun olunması gereken bölümler şu şekildedir:

 • Sağlık memurluğu
 • Hemşirelik
 • Acil tıp teknisyenliği
 • Çevre sağlığı teknisyenliği

Şartları sağlayan ve İSG alanında görev yapmak isteyen adaylar, İSG eğitimi alabilir.

Horasan İsg Eğitimi Ücreti

Horasan İSG eğitimi Ücreti, eğitimlerin türüne ve kalitesine göre değişir. Kaliteli eğitimler için kaliteli eğitmenler, yeni nesil öğretim yöntem ve teknikleri ve modern teknolojiler gerekir. Bütün bunlar ise ücretlerini etkiler.

Ücretler, İSG sertifika programı türü ile de yakından ilgilidir. Bazı eğitim programlarının süresi nispeten daha kısa iken, bazılarının süresi ise daha uzundur. Ayrıca güncel ekonomik gelişmelerin fiyatlar üzerinde etkili olduğunun da unutulmaması gerekir.

Horasan En İyi isg Kursu

Horasan En İyi İSG Kursu; kaliteli eğitimi, güçlü iletişimi, İSG sınavı sürecinde ve sonrasında verdiği güçlü desteği ile en iyi İSG kursu nitelendirmesini sonuna kadar hak etmektedir. Kurum olarak kursiyerlerimize, eğitimlerimiz için kayıt yaptırdıkları ilk andan, iş bulana kadar olan süreçte destek oluyoruz. Sadece kaliteli eğitim vermekle kalmıyor, işe yerleşmelerine dahi katkı veriyoruz.

İş sağlığı ve güvenliği alanındaki rolümüzü çok iyi biliyor, eğitim kalitemizden kesinlikle ödün vermiyoruz. Mevzuattaki değişiklikleri yakından takip ediyor ve bu değişiklikler sonucunda eğitimlerimizi hızlı bir şekilde güncelleyerek, yeni mevzuata uygun hale getiriyoruz. İSG eğitimleri konusunda öncü kurumlardan biriyiz.

Horasan En Ucuz isg Kursu

İSG kursu fiyatları, farklı değişkenlerden etkilendiğinden bu noktada net bir rakamdan bahsetmek zordur. En ucuz İSG kursu, uygun fiyatları ile öne çıkan seçeneklerdir. Kurumumuz, fiyatlar konusunda oldukça iddialıdır. Yüksek kalitedeki eğitimleri, en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Neden İSG Kursu Almalıyım?

İSG kursu alarak hayatınızı değiştirebilirsiniz. Bu alanda alacağınız eğitim sonucunda elde edeceğiniz İSG sertifikası, size yeni iş imkanları ve yeni kariyer fırsatları çıkaracaktır.

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, belli şartları taşıyan iş yerlerinde iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve işyeri hemşiresi bulunmasını zorunlu kılmıştır. Bu zorunluluk nedeniyle birçok kurum ve kuruluşun İSG uzmanı ihtiyacı vardır. Bu ihtiyaç, çok büyük bir iş imkanına dönüşmüş durumdadır.

Horasan İş Güvenliği Uzmanlığı Maaşları

İSG kursu almanız için farklı nedenler olsa da, iş imkanları, kariyer fırsatları ve güzel bir maaş bu noktada çok daha önemlidir. İş güvenliği uzmanlığı maaşları, görev yapılan işletmenin tehlike sınıfına ve görev şartlarına göre değişir. Ancak ortalama maaşlar, 25.000 TL ile 40.000 TL arasındadır. Üstelik deneyimli İSG uzmanları çok daha yüksek maaşlar almaktadır.

Horasan da İSG Kursu Nasıl Seçilir?

Horasan isg kursu seçimi, yeni iş imkanları ve kariyer fırsatları açısından çok önemlidir. Kurs seçiminde dikkat edilmesi gereken farklı hususlar vardır. İSG kursu seçiminde dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

Horasan Kaliteli İş Güvenliği Kursu

Horasan Kaliteli İş Güvenliği Kursu ; Eğitim kalitesi, dikkat edilmesi gereken ilk unsurdur. Kaliteli eğitim sayesinde yapılacak İSG sınavı tek seferde geçilecektir. Ayrıca mesleğe başlanıldığında, eğitimlerle elde edilen bilgi, beceri ve diğer mesleki donanımlar büyük kolaylık sağlayacaktır.

Horasan Ucuz İş Güvenliği Kursu

Horasan isg Kursu olarak; Kaliteden sonra dikkate alınması gereken diğer unsur ise fiyatlardır. Ucuz iş güvenliği kursu, uygun fiyatlara kaliteli eğitim alma imkanı sağlar. Böylece bütçeyi zorlamadan bu kadar önemli ve kaliteli bir eğitim alma fırsatı yakalanmış olur.

E-Devlet Onaylı İSG Kursu

İSG kursu veren çok sayıda kurum vardır. Ancak resmiyette bu kursların geçerli olması için bakanlığın yetkilendirdiği bir kurumdan eğitim almak gerekir. Bu tür kurumlardan alınan eğitimler sonucunda alınan sertifikalar e-devlette görünür ve resmi olarak kabul edilir.

Horasan İSG Kursu olarak İSG eğitimleri konusundaki ihtiyaçlarınızı uygun fiyat avantajı ile karşılıyoruz. Horasan ’da İSG eğitimi alma konusundaki kararınızı, bizimle görüşmeden vermeyiniz. Dilerseniz Aşağıdan Bize Hemen Yazabilirsiniz Veya Whatsapp Hattımızdan Bize Yazabilirsiniz.

 

İş Yeri Hekimliği Eğitimi Nedir Nasıl Yapılır Kimler olabilir Kurs için gerekli evraklar, eğitim kapsamı, Sınavı ve Sertifikasyon Süreci ve fiyatları. Erzurum İsg Kursu, Aşkale İş yeri hekimliği Kursu , Aşkale İş yeri hekimliği Eğitimi , Aşkale İş yeri hekimliği maaşı , Aşkale İş yeri hekimi nasıl olunur , Aşkale İş yeri hekimliği sınavları , Aşkale İş yeri hekimliği maaşları , Aşkale En iyi İş yeri hekimliği Kursu , Aşkale İş yeri hekimliği , Aziziye İş yeri hekimliği Kursu , Aziziye İş yeri hekimliği Eğitimi , Aziziye İş yeri hekimliği maaşı , Aziziye İş yeri hekimi nasıl olunur , Aziziye İş yeri hekimliği sınavları , Aziziye İş yeri hekimliği maaşları , Aziziye En iyi İş yeri hekimliği Kursu , Aziziye İş yeri hekimliği , Çat İş yeri hekimliği Kursu , Çat İş yeri hekimliği Eğitimi , Çat İş yeri hekimliği maaşı , Çat İş yeri hekimi nasıl olunur , Çat İş yeri hekimliği sınavları , Çat İş yeri hekimliği maaşları , Çat En iyi İş yeri hekimliği Kursu , Çat İş yeri hekimliği , Hınıs İş yeri hekimliği Kursu , Hınıs İş yeri hekimliği Eğitimi , Hınıs İş yeri hekimliği maaşı , Hınıs İş yeri hekimi nasıl olunur , Hınıs İş yeri hekimliği sınavları , Hınıs İş yeri hekimliği maaşları , Hınıs En iyi İş yeri hekimliği Kursu , Hınıs İş yeri hekimliği , Horasan İş yeri hekimliği Kursu , Horasan İş yeri hekimliği Eğitimi , Horasan İş yeri hekimliği maaşı , Horasan İş yeri hekimi nasıl olunur , Horasan İş yeri hekimliği sınavları , Horasan İş yeri hekimliği maaşları , Horasan En iyi İş yeri hekimliği Kursu , Horasan İş yeri hekimliği , ispir İş yeri hekimliği Kursu , ispir İş yeri hekimliği Eğitimi , ispir İş yeri hekimliği maaşı , ispir İş yeri hekimi nasıl olunur , ispir İş yeri hekimliği sınavları , ispir İş yeri hekimliği maaşları , ispir En iyi İş yeri hekimliği Kursu , ispir İş yeri hekimliği , Karaçoban İş yeri hekimliği Kursu , Karaçoban İş yeri hekimliği Eğitimi , Karaçoban İş yeri hekimliği maaşı , Karaçoban İş yeri hekimi nasıl olunur , Karaçoban İş yeri hekimliği sınavları , Karaçoban İş yeri hekimliği maaşları , Karaçoban En iyi İş yeri hekimliği Kursu , Karaçoban İş yeri hekimliği , Karayazı İş yeri hekimliği Kursu , Karayazı İş yeri hekimliği Eğitimi , Karayazı İş yeri hekimliği maaşı , Karayazı İş yeri hekimi nasıl olunur , Karayazı İş yeri hekimliği sınavları , Karayazı İş yeri hekimliği maaşları , Karayazı En iyi İş yeri hekimliği Kursu , Karayazı İş yeri hekimliği , Köprüköy İş yeri hekimliği Kursu , Köprüköy İş yeri hekimliği Eğitimi , Köprüköy İş yeri hekimliği maaşı , Köprüköy İş yeri hekimi nasıl olunur , Köprüköy İş yeri hekimliği sınavları , Köprüköy İş yeri hekimliği maaşları , Köprüköy En iyi İş yeri hekimliği Kursu , Köprüköy İş yeri hekimliği , Narman İş yeri hekimliği Kursu , Narman İş yeri hekimliği Eğitimi , Narman İş yeri hekimliği maaşı , Narman İş yeri hekimi nasıl olunur , Narman İş yeri hekimliği sınavları , Narman İş yeri hekimliği maaşları , Narman En iyi İş yeri hekimliği Kursu , Narman İş yeri hekimliği , Oltu İş yeri hekimliği Kursu , Oltu İş yeri hekimliği Eğitimi , Oltu İş yeri hekimliği maaşı , Oltu İş yeri hekimi nasıl olunur , Oltu İş yeri hekimliği sınavları , Oltu İş yeri hekimliği maaşları , Oltu En iyi İş yeri hekimliği Kursu , Oltu İş yeri hekimliği , Olur İş yeri hekimliği Kursu , Olur İş yeri hekimliği Eğitimi , Olur İş yeri hekimliği maaşı , Olur İş yeri hekimi nasıl olunur , Olur İş yeri hekimliği sınavları , Olur İş yeri hekimliği maaşları , Olur En iyi İş yeri hekimliği Kursu , Olur İş yeri hekimliği , Palandöken İş yeri hekimliği Kursu , Palandöken İş yeri hekimliği Eğitimi , Palandöken İş yeri hekimliği maaşı , Palandöken İş yeri hekimi nasıl olunur , Palandöken İş yeri hekimliği sınavları , Palandöken İş yeri hekimliği maaşları , Palandöken En iyi İş yeri hekimliği Kursu , Palandöken İş yeri hekimliği , Erzurum İş yeri hekimliği Kursu , Erzurum İş yeri hekimliği Eğitimi , Erzurum İş yeri hekimliği maaşı , Erzurum İş yeri hekimi nasıl olunur , Erzurum İş yeri hekimliği sınavları , Erzurum İş yeri hekimliği maaşları , Erzurum En iyi İş yeri hekimliği Kursu , Erzurum İş yeri hekimliği ,

İş Yeri Hekimliği Eğitimi

İş Yeri Hekimliği Eğitimi Nedir? Nasıl Yapılır? Kimler olabilir? Kurs için gerekli evraklar, eğitim kapsamı, Sınavı ve Sertifikasyon Süreci ve fiyatları. Erzurum İsg Kursu.

İş yeri hekimliği eğitimi; tıp fakültesinden mezun olan hekimlere verilir. Bu eğitim sayesinde sahip oldukları mesleki becerilerini iş yerlerinde uygulamaları için gerekli olan iş sağlığı ve güvenliği bilgisini kazanırlar. Ayrıca eğitimler ile doktorlar, yapılacak İSG sınavını başarı ile geçerek iş yeri hekimliği yapma yetkisine de sahip olur.

İSG Kursu Erzurum olarak bu eğitimleri tamamen profesyonellerden oluşan bir ekiple sizlere sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz, yeni nesil öğretim yöntem ve tekniklerini kullanarak, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili bilgileri, kalıcı olarak öğrenmenizi sağlıyor.

Kurumumuz, kayıt işlemi tamamlanana ve e-devlet üzerinden görünene kadar sizden herhangi bir ücret talep etmiyor. Eğitim ücretini, kaydınızı e-devlette gördükten sonra nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kredi kartına, vade farkı olmadan 12 taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

İş Yeri Hekimliği Nedir?

İş yeri hekimliği; iş yerlerinde sağlık hizmeti sunan profesyonel meslek dalıdır. Doktorluğun bir dalı olarak kabul edilebilir. İş yeri hekimi; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir ve sahip olduğu bu yetkiyle iş yerlerinde doktor olarak görev yapabilmektedir.

İş yeri hekimleri, doktor bulundurması zorunlu olan iş yerlerinde görev yapmaktadır. Buradaki görev ve sorumlulukları ise şu şekildedir:

 • İş sağlığı ve güvenliği konusunda işverenlere rehberlik yapmak
 • Çalışanların sağlığını korumak, sürdürmek ve geliştirmek için öneriler vermek
 • Çalışma ortamının daha sağlıklı ve güvenli olması için fiziksel, kimyasal ve biyolojik etkenleri dikkate alarak tavsiyelerde bulunmak
 • Özel politika gereken durum ve grupları yakından izleyerek bunlara ilişkin risk değerlendirmeleri yapmak
 • Çalışma ortamındaki riskleri değerlendirmek ve bunlara ilişkin tavsiyeler vermek
 • İş sağlığı ve güvenliği kurulu çalışmalarına aktif olarak katılmak ve destek vermek
 • İş kazaları yaşandığında kazazedeye ilk müdahaleyi yapmak
 • Kaza sonrasında işe dönen çalışanı takip etmek
 • Hijyen şartlarını denetlemek ve gerekli önlemleri almak
 • Koruyucu sağlık taramalarını ve muayeneleri gerçekleştirmek

Kimler İş Yeri Hekimi Olabilir?

İş yeri hekimi olmak için temel şart, tıp fakültesi mezunu olmaktır. Tıp fakültesi mezunu olan doktorların tamamı, herhangi bir kısıtlama olmaksızın iş yeri hekimliği eğitimi / kursu programına katılabilir.

İSG Kursu Erzurum olarak pratisyen veya uzman, deneyimli veya deneyimsiz olduğu fark etmeksizin tüm doktorlarımıza İSG eğitimi veriyoruz.

Bu meslek dalı, genel olarak geleneksel doktorluğa benzese de, bazı farklılıkları vardır. Bundan dolayı adayların taşımaları gereken bir takım özellikler vardır. Bu özellikler şunlardır:

 • Problem çözme becerisi
 • Soğukkanlılığını koruma
 • Stresli durumlarda sakin kalma
 • Stres yönetimi
 • Sunum ve raporlama yapma

İş Yeri Hekimliği Kursu İçin Gerekli Evraklar

İş yeri hekimliği kursu için adayların bazı evrakları hazırlaması gerekir. Bu süreçte gerekli olan evraklar şunlardır:

 • Kimlik kartı fotokopisi
 • Başvuru dilekçesi
 • Tıp fakültesi mezunu olduğunu gösteren mezuniyet belgesi (E-devletten alınabilir)
 • Kayıt sözleşmesi

İş Yeri Hekimliği Eğitimi Kapsamı

İş yeri hekimliği eğitimi; doktorların, iş sağlığı ve güvenliği alanında uzmanlaşması ve gerekli alanlarda görev yapabilmesi için verilir. Eğitimler sonucunda kazanılan bilgi ve beceriler, İSG Kanunu’nun gerekliklerinin yerine getirilmesi için kullanılır. Yani doktorlara geleneksel görev ve sorumluluklarının haricinde, ekstra görev ve sorumluluklar yüklenir.

Eğitim programı, toplamda 220 saatten oluşur. Eğitimlerin 180 saatlik kısmı uzaktan teorik eğitimler şeklindedir. Uzaktan eğitimlerin ilk 81 saatlik kısmı online eğitim videolarından oluşur. Bu eğitimleri, katılımcıları kendileri online olarak alır.

Uzaktan eğitimlerin son 99 saatlik kısmı ise senkron şeklindedir ve zoom üzerinden canlı olarak verilir. Katılımcıların gün içerisindeki yoğunlukları nedeniyle İSG Kursu Erzurum olarak iki zaman diliminde eğitimleri veriyoruz. Sabah grubunda eğitimleri almak isteyenler için dersler 09:00 ile 15:00 arasında verilirken, akşam grubu içinse 15:00 ile 21:00 saatleri arasında verilmektedir.

Uzaktan eğitimlerin tamamlanmasının ardından ise kursiyerlerin 40 saatlik zorunlu staja katılması gerekir. Kurum olarak bu noktada kursiyerlerimize destek veriyor ve staj yeri bulmalarını kolaylaştırıyoruz. Üstelik sadece Erzurum’da değil, bulunduğunuz farklı illerde de staj yeri bulabilmenize katkı veriyoruz.

İSG Sınavı ve Sertifikasyon Süreci

Eğitimler tamamlandıktan sonra bakanlık tarafından belirlenen tarihte adaylar sınava girerler. İSG sınavı, toplamda 50 sorudan oluşur ve adayların bu sorulardan en az 35 tanesini doğru olarak cevaplandırması istenir. 100 üzerinden değerlendirilen sınavda 70 ve üzerinde puan alanlar başarılı kabul edilir.

Sınavı başarı ile tamamlayan adayların sertifikalarını almaları için bakanlığın belirlediği ücreti ödemeleri gerekir. Bu ücret, İSG Katip sistemi üzerinden adaylara verilen numara ile ödenir. Ödeme sonrasında ise iş yeri hekimliği sertifikası İSG Katip üzerinde aktif olur. Doktorlar, buradaki sertifika numarası ile çalışmaya başlayabilir.

İSG Kursu Erzurum olarak bu süreci adım adım takip ediyor ve kursiyerlerimize gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz. Böylece adaylarımızın en kısa sürede sertifikalarını alarak çalışmaya başlamalarına katkı veriyoruz.

İş Yeri Hekimliği Eğitimi Fiyatları

İş yeri hekimliği eğitimi fiyatları, kayıt zamanına ve doluluk oranlarına göre farklılık göstermektedir. Güncel fiyatları ve indirim kampanyalarımızı öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Erken kayıt yaptıranlara kurum olarak %50’ye varan indirimler yapıyoruz. Ayrıca ödemelerinizi, vade farkı olmadan kredi kartına 12 taksit şeklinde ödemenize imkan veriyoruz. Böylece bütçenizi zorlamadan ödemelerinizi yapacak ve yüksek kalitede bir iş yeri hekimliği kursu alma imkanı yakalayacaksınız.

Ön kayıt sürecinde sizlerden ücret talep etmediğimizi bilmenizi isteriz. Kayıtlarınız tamamlandıktan ve e-devlet üzerinde göründükten sonra ödemelerinizi yapabilirsiniz. Böylece ödemelere dair güven sorunu yaşamayacak, gönül rahatlığı içerisinde kaliteli bir kursa kayıt yaptıracaksınız.

Neden İSG Kursu Erzurum?

Uzun zamandır iş sağlığı ve güvenliği eğitimi veren kurumumuz, alanında deneyimli olan profesyonel bir kadroya sahiptir. Faaliyetlerimize başladığımız ilk andan itibaren kaliteyi kendimize temel prensip olarak kabul ettik ve kaliteden asla taviz vermedik.

Şimdiye kadar binlerce kursiyerimizin eğitimi tamamlamasını ve İSG sınavını kazanarak sertifikalarını almalarını sağladık. Kazanana kadar tüm kursiyerlerimize her alanda destek olmayı görev edindik.

Neden İSG Kursu Erzurum sorusunun cevabını şu şekilde verebiliriz:

 • Tamamen profesyonellerden oluşan deneyimli eğitmen kadrosu
 • Konu anlatımlı ders kitapları desteği
 • Özel çalışma gruplarına katılma imkanı
 • Sabah ve akşam gruplarına katılabilme olanağı
 • Bilgilerin kolay hatırlanmasını sağlayan özel notlar
 • Online denemeler
 • Kayıt öncesi ödeme şartının olmaması
 • Kredi kartına 12 taksit imkanı
 • İş ilanlarının yayınlandığı Telegram grubu

İş yeri hekimliği eğitimi konusunda iddialıyız. Bizimle görüşmeden, eğitimlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almadan kararınızı vermeyin.