Şunun için etiket arşivi: Hınıs İş Güvenliği Kursu

Hınıs İş Güvenliği Kursu & Eğitimi, isg sertifikası, İşyeri Hekimliği, Hemşireliği uzmanlığı, fiyatları, Dsp nedir Nedir ve Nasıl Alınır Ücreti, isg erzurum, Hınıs iş güvenliği kursu , Hınıs iş sağlığı ve güvenliği sertifikası , Hınıs iş güvenliği sertifikası , Hınıs isg eğitimi , Hınıs iş sağlığı ve güvenliği eğitimi , Hınıs iş güvenliği eğitimi , Hınıs isg kursu , Hınıs is sağlığı ve güvenliği sertifikası , Hınıs iş sağlığı güvenliği sertifikası , Hınıs isg uzaktan eğitim , Hınıs temel isg eğitimi , Hınıs işyeri hekimliği kursu , Hınıs isg eğitim sertifikası , Hınıs iş sağlığı ve güvenliği kursu , Hınıs 16 saatlik iş sağlığı ve güvenliği eğitimi online , Hınıs c sınıfı is güvenliği kursu fiyatları , Hınıs isg eğitim , Hınıs iş güvenliği uzmanı sertifikası , Hınıs işyeri hemşireliği kursu , Hınıs meb onaylı iş sağlığı ve güvenliği sertifikası , Hınıs iş yeri hekimliği kursu , Hınıs iş güvenliği ve sağlığı sertifikası , Hınıs iş güvenliği uzmanlığı eğitimi , Hınıs isg kurs ücretleri , Hınıs halk eğitim iş sağlığı ve güvenliği kursu , Hınıs iş sağlığı güvenliği eğitimi , Hınıs iş güvenliği sertifikası ücreti , Hınıs iş sağlığı ve güvenliği sertifikası veren kurumlar , Hınıs online isg eğitimi , Hınıs isg temel eğitim , Hınıs isg eğitim belgesi , Hınıs isg kurs , Hınıs iş sağlığı sertifikası , Hınıs iş güvenliği uzmanlığı kursu , Hınıs iş güvenliği eğitim sertifikası , Hınıs isg kursu fiyatları , Hınıs işyeri hekimliği kursu fiyat , Hınıs 16 saatlik is sağlığı ve güvenliği eğitimi , Hınıs iş güvenliği uzmanı eğitimi , Hınıs iş güvenliği eğitimleri , Hınıs iş sağlığı ve güvenliği eğitim sertifikası , Hınıs isg eğitimi veren kurumlar , Hınıs iş güvenliği uzmanlığı sertifikası , Hınıs isg online eğitim , Hınıs online iş sağlığı ve güvenliği eğitimi , Hınıs c sınıfı iş güvenliği uzmanı kurs fiyatları , Hınıs uzaktan eğitim isg , Hınıs isg uzmanlık kursu , Hınıs iş güvenliği uzmanı kursu , Hınıs iş sağlığı güvenliği kursu , Hınıs isg eğitim kurumları , Hınıs iş güvenliği kursu fiyatları , Hınıs online isg kursu , Hınıs isg uzmanlık eğitimi , Hınıs isg uzmanı eğitimi , Hınıs isgkurslari , Hınıs ısg eğitimi , Hınıs isg kursu ücretleri , Hınıs meb isg eğitimi , Hınıs isg hijyen eğitimi , Hınıs işe giriş isg eğitimi , Hınıs isgkursları , Hınıs iş sağlığı kursu , Hınıs isg eğitimi ücretleri , Hınıs isg kursları fiyatları , Hınıs isg kurs kayıt tarihleri , Hınıs isg uzmanı kursu ,

Hınıs İş Güvenliği Kursu & Eğitimi

Hınıs İş Güvenliği Kursu & Eğitimi, isg sertifikası, İşyeri Hekimliği, Hemşireliği uzmanlığı, fiyatları, Dsp nedir? Nedir ve Nasıl Alınır? Ücreti ?

Hınıs İş Güvenliği Kursu & Eğitimi, iş sağlığı ve güvenliği alanında görev almak ve bu alanda kariyer yapmak isteyenlere yönelik eğitimlerin verildiği kurumdur.

Hınıs ’ da İSG Kursu olarak; A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikası, işyeri hekimliği sertifikası ve işyeri hemşireliği sertifikası almanızı sağlıyoruz. Bu eğitimlerden sonra ise iş bulmanızdan, kariyerinizde ilerlemenize kadar olan farklı konularda gerekli desteği sizlere veriyoruz.

Hınıs İSG Kursu Nedir?

Hınıs İSG Kursu, iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin verildiği bir kurumdur. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen kurumumuz, çok uzun zamandır bu alanda faaliyet göstermektedir. Bu zamana kadar binlerce kursiyere eğitim vermiş ve kursiyerlerinin İSG alanında istihdam edilmesini sağlamıştır.

Erzurum Hınıs ‘da İş sağlığı ve güvenliği alanında görev yapabilmek için adayların öncelikle istenen şartları sağlaması, sonrasında ise bakanlık tarafından yetkilendirilen bir kurumdan eğitim alması gerekmektedir. İSG eğitimleri, bu noktada bir zorunluluktur. Söz konusu eğitimleri almadan, ÖSYM tarafından yapılan İSG sınavlarına girmek mümkün değildir.

Hınıs İSG Kursu olarak hem bu zorunluluğu yerine getirmenizi sağlıyor ve deneyimli eğitmenlerimizle yüksek kalitede İSG eğitimleri veriyoruz. Kaliteli eğitimlerimiz, sınavı tek seferde geçmenize katkı verecektir. Ayrıca mesleğe başlarken iş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli bilgi ve becerilere sahip olmanız konusunda, eğitimlerimiz fark yaratacaktır.

Kurumumuz yüksek kalitedeki eğitimleri, uygun fiyat avantajı ile vermektedir. Bütçe dostu İSG uzmanlığı kursu fırsatına ek olarak hediye eğitimlerimizden de yararlanabilirsiniz. E-devlet onaylı yüksekte çalışma eğiticiliği, yangın eğiticiliği, ilk yardım eğiticiliği gibi farklı eğiticilik sertifikalarını da yine kurumumuzdan alabilirsiniz.

Hınıs İş Güvenliği Eğitimi

Hınıs iş güvenliği eğitimi, kursiyerlerin alanına ve almak istedikleri sertifikalara göre farklılık gösterir. Vermiş olduğumuz İSG eğitimleri şu şekildedir:

Bu eğitimlerin tamamı iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili eğitimler olup, bakanlığın belirlemiş olduğu standartlara göre verilmektedir. A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi ile işyeri hekimliği eğitimi toplam 220 saattir. Eğitimlerin 180 saati uzaktan eğitim şeklindeyken, 40 saati ise staj şeklindedir. Diğer sağlık personeli (DPS) eğitimi ise 90 saat olup, tamamı uzaktan eğitimdir.

Uzaktan eğitimlerin bir kısmı a-senkron, yani kursiyerlerin online olarak eğitim videoları izlemesi şeklindedir. Diğer kısmı ise senkrondur ve zoom üzerinden canlı olarak yapılmaktadır. Fiziksel olarak bir kursa gelme şartı bulunmamaktadır.

Staj yapılacak iş yeri bulma konusunda kursiyerlerimize gereken desteği veriyor ve bağlantılarımızı kullanarak staj yeri bulmalarını kolaylaştırıyoruz. İSG uzmanlığı ve işyeri hekimliği için staj zorunludur ve yapılmadığında, alınan önceki eğitimler geçersiz sayılmaktadır.

Hınıs İSG Eğitimi Kapsamı

Hınıs İSG eğitimi kapsamı, alınması hedeflenen sertifikaya göre değişmektedir. Eğitim veren kurumlara yetkiyi bakanlığın vermesi gibi eğitimlerin kapsamı da bakanlık tarafından onaylanmaktadır. Bundan dolayı İSG eğitimleri, mutlaka bakanlığın yetkilendirdiği kurumlardan alınmalıdır.

Yetkilendirilmemiş kurumların vermiş olduğu İSG eğitimi, resmiyette geçerli değildir. Bunlar sadece bilgilendirme eğitimleri olarak kabul edilir. Yetkilendirilmeyen kurumlardan alınan eğitimler, İSG uzmanı olmanızı sağlamaz ve bu eğitimler nedeniyle İSG sınavı için gerekli şartı yerine getirmemiş olursunuz.

Eğitimler oldukça kapsamlıdır. İş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği için 40’tan fazla konu varken, işyeri hemşireliği içinse 30’dan fazla konu bulunmaktadır. Bu konulardan bazıları; temel hukuk, iş güvenliği, iş sağlığı, Türkiye’de ve dünyada İSG, risk etmenleri, toksikoloji şeklindedir.

İSG Kursu Fiyatları Hınıs

İSG kursu fiyatları Hınıs , farklı unsurlara göre değişir. Hangi İSG sertifikası için eğitim alınacağı, eğitimin süresi, kayıt zamanı, kontenjan yoğunlukları gibi unsurlar bu noktada etkilidir.

Hınıs İSG Kursu olarak sizlere fiyatlar konusunda ciddi avantajlar sağlıyoruz. Öncelikle uluslararası standartların üzerinde bir kaliteye sahip olan İSG kursunu uygun fiyat avantajı ile almanıza imkan veriyoruz. Ayrıca ödeme konusunda önemli seçenekler sunuyoruz.

Ödemelerinizi peşin olarak yapabileceğiniz gibi vade farkı olmadan kredi kartı ile 12 taksit şeklinde de yapabilirsiniz. Buna ek olarak erken kayıt indirimlerinden yararlanabilir ve %50’ye varan indirimler kazanabilirsiniz.

Hınıs ’da Kimler İSG Eğitimi Alabilir?

İSG eğitimi için adayların sağlaması gereken bazı şartlar vardır. Bu şartlar, İSG sertifika programı türüne göre değişmektedir. Ancak genel olarak şartlar, mezuniyet belgesi şeklindedir. İş güvenliği uzmanlığı eğitimi için adayların şu bölümlerin birinden mezun olması gerekir:

 • Mimarlık fakültesi
 • Mühendislik fakültesi
 • İSG ön lisans programı
 • Fizik, kimya veya biyoloji bölümü (Fen edebiyat fakültesi)

İşyeri hekimliği eğitimi için adayların 6 yıllık tıp fakültesi mezunu olması gerekmektedir Diğer sağlık personeli (işyeri hemşireliği) eğitimi içinse mezun olunması gereken bölümler şu şekildedir:

 • Sağlık memurluğu
 • Hemşirelik
 • Acil tıp teknisyenliği
 • Çevre sağlığı teknisyenliği

Şartları sağlayan ve İSG alanında görev yapmak isteyen adaylar, İSG eğitimi alabilir.

Hınıs İsg Eğitimi Ücreti

Hınıs İSG eğitimi Ücreti, eğitimlerin türüne ve kalitesine göre değişir. Kaliteli eğitimler için kaliteli eğitmenler, yeni nesil öğretim yöntem ve teknikleri ve modern teknolojiler gerekir. Bütün bunlar ise ücretlerini etkiler.

Ücretler, İSG sertifika programı türü ile de yakından ilgilidir. Bazı eğitim programlarının süresi nispeten daha kısa iken, bazılarının süresi ise daha uzundur. Ayrıca güncel ekonomik gelişmelerin fiyatlar üzerinde etkili olduğunun da unutulmaması gerekir.

Hınıs En İyi isg Kursu

Hınıs En İyi İSG Kursu; kaliteli eğitimi, güçlü iletişimi, İSG sınavı sürecinde ve sonrasında verdiği güçlü desteği ile en iyi İSG kursu nitelendirmesini sonuna kadar hak etmektedir. Kurum olarak kursiyerlerimize, eğitimlerimiz için kayıt yaptırdıkları ilk andan, iş bulana kadar olan süreçte destek oluyoruz. Sadece kaliteli eğitim vermekle kalmıyor, işe yerleşmelerine dahi katkı veriyoruz.

İş sağlığı ve güvenliği alanındaki rolümüzü çok iyi biliyor, eğitim kalitemizden kesinlikle ödün vermiyoruz. Mevzuattaki değişiklikleri yakından takip ediyor ve bu değişiklikler sonucunda eğitimlerimizi hızlı bir şekilde güncelleyerek, yeni mevzuata uygun hale getiriyoruz. İSG eğitimleri konusunda öncü kurumlardan biriyiz.

Hınıs En Ucuz isg Kursu

İSG kursu fiyatları, farklı değişkenlerden etkilendiğinden bu noktada net bir rakamdan bahsetmek zordur. En ucuz İSG kursu, uygun fiyatları ile öne çıkan seçeneklerdir. Kurumumuz, fiyatlar konusunda oldukça iddialıdır. Yüksek kalitedeki eğitimleri, en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Neden İSG Kursu Almalıyım?

İSG kursu alarak hayatınızı değiştirebilirsiniz. Bu alanda alacağınız eğitim sonucunda elde edeceğiniz İSG sertifikası, size yeni iş imkanları ve yeni kariyer fırsatları çıkaracaktır.

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, belli şartları taşıyan iş yerlerinde iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve işyeri hemşiresi bulunmasını zorunlu kılmıştır. Bu zorunluluk nedeniyle birçok kurum ve kuruluşun İSG uzmanı ihtiyacı vardır. Bu ihtiyaç, çok büyük bir iş imkanına dönüşmüş durumdadır.

Hınıs İş Güvenliği Uzmanlığı Maaşları

İSG kursu almanız için farklı nedenler olsa da, iş imkanları, kariyer fırsatları ve güzel bir maaş bu noktada çok daha önemlidir. İş güvenliği uzmanlığı maaşları, görev yapılan işletmenin tehlike sınıfına ve görev şartlarına göre değişir. Ancak ortalama maaşlar, 25.000 TL ile 40.000 TL arasındadır. Üstelik deneyimli İSG uzmanları çok daha yüksek maaşlar almaktadır.

Hınıs da İSG Kursu Nasıl Seçilir?

Hınıs isg kursu seçimi, yeni iş imkanları ve kariyer fırsatları açısından çok önemlidir. Kurs seçiminde dikkat edilmesi gereken farklı hususlar vardır. İSG kursu seçiminde dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

Hınıs Kaliteli İş Güvenliği Kursu

Hınıs Kaliteli İş Güvenliği Kursu ; Eğitim kalitesi, dikkat edilmesi gereken ilk unsurdur. Kaliteli eğitim sayesinde yapılacak İSG sınavı tek seferde geçilecektir. Ayrıca mesleğe başlanıldığında, eğitimlerle elde edilen bilgi, beceri ve diğer mesleki donanımlar büyük kolaylık sağlayacaktır.

Hınıs Ucuz İş Güvenliği Kursu

Hınıs isg Kursu olarak; Kaliteden sonra dikkate alınması gereken diğer unsur ise fiyatlardır. Ucuz iş güvenliği kursu, uygun fiyatlara kaliteli eğitim alma imkanı sağlar. Böylece bütçeyi zorlamadan bu kadar önemli ve kaliteli bir eğitim alma fırsatı yakalanmış olur.

E-Devlet Onaylı İSG Kursu

İSG kursu veren çok sayıda kurum vardır. Ancak resmiyette bu kursların geçerli olması için bakanlığın yetkilendirdiği bir kurumdan eğitim almak gerekir. Bu tür kurumlardan alınan eğitimler sonucunda alınan sertifikalar e-devlette görünür ve resmi olarak kabul edilir.

Hınıs İSG Kursu olarak İSG eğitimleri konusundaki ihtiyaçlarınızı uygun fiyat avantajı ile karşılıyoruz. Hınıs ’da İSG eğitimi alma konusundaki kararınızı, bizimle görüşmeden vermeyiniz. Dilerseniz Aşağıdan Bize Hemen Yazabilirsiniz Veya Whatsapp Hattımızdan Bize Yazabilirsiniz.

 

C sınıfı iş güvenliği uzmanı, eğitimi kursu Erzurum, Maaşı, iş ilanları, eğitimi, meslek kodu, sertifika ücreti, isg uzmanlığı kurs fiyatı 2023, 2024, Aşkale C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı , Aşkale C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Aşkale C Sınıfı İş Güvenliği kursu , Aşkale C Sınıfı İş Güvenliği kurs Fiyatı , Aşkale C sınıfı isg Kurs fiyatı , Aşkale Ucuz C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Aşkale En iyi C Sınıfı İş Güvenliği Kursu , Aşkale İş Güvenliği Kursu , Aziziye C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı , Aziziye C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Aziziye C Sınıfı İş Güvenliği kursu , Aziziye C Sınıfı İş Güvenliği kurs Fiyatı , Aziziye C sınıfı isg Kurs fiyatı , Aziziye Ucuz C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Aziziye En iyi C Sınıfı İş Güvenliği Kursu , Aziziye İş Güvenliği Kursu , Çat C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı , Çat C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Çat C Sınıfı İş Güvenliği kursu , Çat C Sınıfı İş Güvenliği kurs Fiyatı , Çat C sınıfı isg Kurs fiyatı , Çat Ucuz C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Çat En iyi C Sınıfı İş Güvenliği Kursu , Çat İş Güvenliği Kursu , Hınıs C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı , Hınıs C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Hınıs C Sınıfı İş Güvenliği kursu , Hınıs C Sınıfı İş Güvenliği kurs Fiyatı , Hınıs C sınıfı isg Kurs fiyatı , Hınıs Ucuz C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Hınıs En iyi C Sınıfı İş Güvenliği Kursu , Hınıs İş Güvenliği Kursu , Horasan C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı , Horasan C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Horasan C Sınıfı İş Güvenliği kursu , Horasan C Sınıfı İş Güvenliği kurs Fiyatı , Horasan C sınıfı isg Kurs fiyatı , Horasan Ucuz C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Horasan En iyi C Sınıfı İş Güvenliği Kursu , Horasan İş Güvenliği Kursu , ispir C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı , ispir C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , ispir C Sınıfı İş Güvenliği kursu , ispir C Sınıfı İş Güvenliği kurs Fiyatı , ispir C sınıfı isg Kurs fiyatı , ispir Ucuz C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , ispir En iyi C Sınıfı İş Güvenliği Kursu , ispir İş Güvenliği Kursu , Karaçoban C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı , Karaçoban C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Karaçoban C Sınıfı İş Güvenliği kursu , Karaçoban C Sınıfı İş Güvenliği kurs Fiyatı , Karaçoban C sınıfı isg Kurs fiyatı , Karaçoban Ucuz C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Karaçoban En iyi C Sınıfı İş Güvenliği Kursu , Karaçoban İş Güvenliği Kursu , Karayazı C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı , Karayazı C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Karayazı C Sınıfı İş Güvenliği kursu , Karayazı C Sınıfı İş Güvenliği kurs Fiyatı , Karayazı C sınıfı isg Kurs fiyatı , Karayazı Ucuz C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Karayazı En iyi C Sınıfı İş Güvenliği Kursu , Karayazı İş Güvenliği Kursu , Köprüköy C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı , Köprüköy C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Köprüköy C Sınıfı İş Güvenliği kursu , Köprüköy C Sınıfı İş Güvenliği kurs Fiyatı , Köprüköy C sınıfı isg Kurs fiyatı , Köprüköy Ucuz C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Köprüköy En iyi C Sınıfı İş Güvenliği Kursu , Köprüköy İş Güvenliği Kursu , Narman C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı , Narman C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Narman C Sınıfı İş Güvenliği kursu , Narman C Sınıfı İş Güvenliği kurs Fiyatı , Narman C sınıfı isg Kurs fiyatı , Narman Ucuz C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Narman En iyi C Sınıfı İş Güvenliği Kursu , Narman İş Güvenliği Kursu , Oltu C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı , Oltu C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Oltu C Sınıfı İş Güvenliği kursu , Oltu C Sınıfı İş Güvenliği kurs Fiyatı , Oltu C sınıfı isg Kurs fiyatı , Oltu Ucuz C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Oltu En iyi C Sınıfı İş Güvenliği Kursu , Oltu İş Güvenliği Kursu , Olur C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı , Olur C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Olur C Sınıfı İş Güvenliği kursu , Olur C Sınıfı İş Güvenliği kurs Fiyatı , Olur C sınıfı isg Kurs fiyatı , Olur Ucuz C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Olur En iyi C Sınıfı İş Güvenliği Kursu , Olur İş Güvenliği Kursu , Palandöken C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı , Palandöken C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Palandöken C Sınıfı İş Güvenliği kursu , Palandöken C Sınıfı İş Güvenliği kurs Fiyatı , Palandöken C sınıfı isg Kurs fiyatı , Palandöken Ucuz C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Palandöken En iyi C Sınıfı İş Güvenliği Kursu , Palandöken İş Güvenliği Kursu , Erzurum C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı , Erzurum C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Erzurum C Sınıfı İş Güvenliği kursu , Erzurum C Sınıfı İş Güvenliği kurs Fiyatı , Erzurum C sınıfı isg Kurs fiyatı , Erzurum Ucuz C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi , Erzurum En iyi C Sınıfı İş Güvenliği Kursu , Erzurum İş Güvenliği Kursu ,

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi Nedir? Kim Uzman olabilir? Gerekli Evraklar, Eğitim Ücreti, Uzmanlık maaşları Erzurum isg Kursu Hakkında merak ettiğiniz Her şey.

C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi, bakanlığın yetkilendirmiş olduğu kurumlar tarafından verilir ve eğitimden sonra yapılan sınavı başarıyla geçen adayların İSG uzmanı olmasını sağlar. C sınıfı İSG uzmanı, az tehlikeli olarak nitelendirilen iş yerlerinde ve işletmelerde görev yapar.

İş güvenliği uzmanlığı, son dönemlerin trend mesleklerinden biridir. Bu mesleği yapabilmek için adayların gerekli şartları sağlaması, ilgili eğitimleri alması ve bakanlık tarafından yapılan sınavı geçmesi gerekir. İSG Kursu Erzurum, tüm bu süreçlerde sizlere profesyonel destek vermekte ve kısa bir sürede ilgili sertifikayı almanızı sağlamaktadır.

Kurum olarak uzun yıllardır iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitimler veriyoruz. Deneyimli profesyonellerden oluşan eğitmenlerimiz, güncel mevzuata uygun konu anlatımlarımız ile sınavı tek seferde geçmenizi kolaylaştırıyoruz. Ayrıca kayıt süreci tamamlanmadan sizden herhangi bir ücret talep etmiyor, ödemeler için vade farkı olmadan 12 taksit seçeneği sunuyoruz.

Kaliteli ve sorunsuz bir iş güvenliği uzmanlığı eğitimi / kursu için bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin.

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Nedir?

C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı, az tehlikeli olarak sınıflandırılan alanlarda iş sağlığı ve güvenliğini sağlayan profesyonel meslek dalıdır. Güncel mevzuata göre birçok alanda İSG uzmanlarının istihdam edilmesi zorunludur.

İSG uzmanı, iş yerindeki sağlık ve güvenlik risklerini değerlendirmek, analiz etmek ve bunları ortadan kaldırarak kaliteli bir çalışma ortamı sağlamakla görevlidir. Görev ve sorumlulukları şu şekildedir:

 • İş sağlığı ve güvenliği açısından risk oluşturabilecek hususları tespit etmek ve bunlara ilişkin detaylı raporları işverene sunmak
 • Bildirilen risklerin ortadan kaldırılıp kaldırılmadığını veya bunlara ilişkin tedbirler alınıp alınmadığını takip etmek
 • İşverenin risklere karşı hareket etmemesi durumunda Çalışma Bakanlığına ihbarda bulunmak
 • Çalışma ortamında daha önce yaşanan kazaları analiz etmek, bunların nedenlerini belirlemek ve bir daha meydana gelmemeleri için gerekli önlemleri almak
 • İş sağlığı ve güvenliği konusunda çalışanlara düzenli eğitimler vererek onların bilinçlenmesini sağlamak
 • Koruyucu ekipman kullanımını izlemek
 • Kazalara veya hastalıklara neden olabilecek fiziksel, biyolojik, kimyasal ve sosyal unsurları belirleyerek, gerekli tedbirleri almak
 • İlgili mevzuatı izlemek ve değişiklikleri hızlı bir şekilde uygulamak

İş güvenliği uzmanlığı eğitimi, görev ve sorumluluklar ile bunların nasıl yerine getirileceğini kapsamaktadır. Kaliteli bir eğitim, adayların göreve başladıktan sonra işlerini rahat şekilde yapmalarına yardımcı olacaktır.

Kimler C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Olabilir?

C sınıfı iş güvenliği uzmanı olmak için adayların öncelikle bazı şartları sağlaması gerekir. Bu şartların başında ise eğitim şartı gelmektedir.

Başvuru yapacak adayların mühendislik ve mimarlık fakültelerinden ya da fen edebiyat fakültesinin fizik, kimya ve biyoloji bölümlerinin birinden mezun olması gerekir. Buna ek olarak 2 yıllık ön lisans bölümü olan İSG teknikerliği alanlarında yetkinlik kazananlar da başvuru hakkına sahiptir.

İş güvenliği uzmanlığı, adaylarda farklı özellikleri gerektirir. Bu özellikler ise şu şekildedir:

 • Yüksek dikkat ve konsantrasyon
 • Odaklanma sorunu bulunmama
 • Ekip çalışmasına uygun olma
 • Risk değerlendirmesi yapabilme
 • Hızlı karar alma
 • Gelişmiş gözlem yeteneği
 • Gelişmiş iletişim becerileri
 • Teknolojik gelişmelere ayak uydurma

Buradaki özelliklere sahip olanlar, iş güvenliği uzmanı olmak için uygun adaydır.

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi İçin Gerekli Evraklar

C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi için adayların başvuru sırasında sunması gereken evraklar vardır. Bu evraklar, kayıt işlemlerinin eksiksiz yapılması için gereklidir. Gerekli evraklar şunlardır:

 • Başvuru dilekçesi
 • Kimlik kartı fotokopisi
 • Mezuniyet belgesi
 • Kayıt sözleşmesi

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi Kapsamı

C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi, toplamda 220 saatten oluşur. Bu eğitimlerin 180 saatlik bölümü online olarak uzaktan verilir. Geriye kalan 40 saat ise zorunlu stajdan oluşur.

Eğitimler, 35 günde tamamlanacak şekilde planlanmıştır. İlk 15 günlük süreç, a-senkron uzaktan eğitimler şeklinde olup, bu süreçte adaylar toplam 81 saat eğitim almaktadır. Video ders anlatımı şeklindeki eğitimlerin tamamlanması ile ikinci 15 günlük süreçte başlar. Buradaki eğitimler ise senkron uzaktan eğitim şeklinde olup, toplam 99 saattir.

İlk 180 saatlik eğitim, tamamen uzaktan verilir. Adaylar, sadece Erzurum’dan değil, Türkiye’nin her yerinden bu eğitimlere katılabilir. 180 saatin ardından ise adayların zorunlu stajı tamamlaması gerekir. 5 gün ve 40 saat süren zorunlu staj sonrasında İSG kursu tamamlanmış olur.

İSG Kursu Erzurum olarak Erzurum’da veya ikamet ettiğiniz bölgede staj yapacak yer bulmanıza yardım ediyoruz. Böylece aldığınız eğitimlerin boşa gitmemesi için sizlere katkı veriyor ve İSG uzmanı olma yolunda önemli bir aşamayı geçmenizi destekliyoruz.

 • Eğitim Saatleri ve Yerleri

Eğitimlerin 180 saatlik bölümü uzaktan eğitim videoları ve video konferanslar şeklinde verilmektedir. Bundan dolayı her yerden bu eğitimlere katılmak mümkündür. Uzaktan eğitimlerin saatleri ise farklı gruplar şeklinde düzenlenmiştir.

 • Sabah grubu: 09:00 ile 15:00 saatleri arasında
 • Akşam grubu: 15:00 ile 21:00 saatleri arasında
 • Hafta sonu grubu

İSG Kursu Erzurum olarak eğitimleri üç farklı grupta veriyoruz. Bu saatlerden uygun olanı tercih edebilir ve kayıt işlemlerinizin tamamlanmasının ardından C sınıfı İSG eğitimi almaya başlayabilirsiniz.

C Sınıfı İş Sağlığı ve Sınavı ve Sertifikasyon Süreci

C sınıfı İSG eğitimi kursiyerleri, aldıkları eğitimler sayesinde bu alandaki temel bilgi ve becerileri kalıcı olarak edinirler. Edinilen bilgi ve becerilerin hangi seviyede olduğu ise bakanlık tarafından yapılan C sınıfı İSG sınavı ile belirlenir.

Yapılan sınavda adaylara toplam 50 soru sorulur. Adayların başarılı olabilmeleri için sorulan sorulardan en az 35 tanesine doğru yanıt vermeleri ve böylece en az 70 puan almaları gerekir. 70 ve üzerinde puan alanlar başarılı kabul edilir ve sertifikaları bakanlık tarafından verilir. Kazanan adaylar, isgkatip.gov.tr adresinden yayınlanan sertifika numaraları ile hemen iş başvurusu yapabilir.

Sınavı kazanamayan adaylar ise yeniden sınava girebilir. Bunun için başvuru işlemlerinin yenilenmesi gerekir.

Yüksek kalitedeki eğitimler için İSG Kursu Erzurum’u tercih edebilirsiniz. Modern öğretim yöntem ve teknikleri ile kalıcı bilgi ve beceri ile sınavı tek seferde geçmenizi kolaylaştırıyoruz.

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi Fiyatları

C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi fiyatları konusunda sağladığımız indirimlerden ve ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Erken kayıt ile %50’ye varan indirimler kazanabilir ve ödemelerinizde vade farkı olmadan 12 taksit seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Kurum olarak kayıt öncesinde herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Kayıt işlemleri tamamlanarak, kaydınız e-devlette görünene kadar ödeme yapmanız gerekmiyor. E-devlette kaydınızı gördükten sonra ödemenizi yapabilirsiniz. Bu uygulamamızla güven sorunu yaşamanıza izin vermiyor ve ödeme konusundaki tereddütlerinizi gideriyoruz.

Neden İSG Kursu Erzurum?

İSG Kursu Erzurumolarak uzun zamandır bu alanda eğitimler veriyoruz. Bu süreçte sizlere şunları vadediyoruz:

 • Tamamen profesyonellerden oluşan bir eğitmen ekibi
 • Deneyimli bir kadro
 • Kaliteli, güncel ve mevzuata uygun kaynaklar
 • Ders çalışma grupları
 • Çıkacak soru tiplerine uygun deneme sınavları
 • Hazırlık kampları
 • Tamamı uzaktan eğitim (yüksek video kalitesi)
 • Online ders anlatımları ve soru çözümleri
 • Kayıttan sonra ödeme imkanı
 • Telegram iş ilanları kanalına ücretsiz giriş

Size kalite bir C sınıfı İSG eğitimi vermekle kalmıyor, iş bulana kadar desteklerimize devam ediyoruz. Sektörün öncülerinden birinden eğitim almak ve özel indirimlerden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.